iskru pivu
dávajú ľudia

Pivo Šariš je výnimočné nielen svojou chuťou a krásnou hustou penou, ale aj svojou dušou. Región, z ktorého pochádza a ľudia, ktorí ho varia, mu darovali veľa zo svojej tradície, srdečnosti a dobrej nálady.

Peter Vrábeľ

Kontrolór surovín

×
Peter Vrábeľ
Kontrolór surovín

Peter Vrábeľ v našom pivovare dohliada na to, aby bola každá várka nášho piva uvarená len z tých najkvalitnejších surovín. V pivovare Šariš začínal ako skladník, neskôr prešiel na pozíciu referent reklamácií a nakoniec sa ujal kontroly surovín. Svoju prácu si cení pre jej rôznorodosť a je veľmi rád, že v pravom čase využil pracovnú príležitosť, ktorá mu priniesla prácu na ktorú nedá dopustiť .

Jozef Haščák

Varič piva

×
Jozef Haščák
Varič piva

Za pomyselným „varným kotlom“ nášho piva stojí Jozef Haščák. V pivovare začínal vo varni, neskôr prešiel do sladovne, ku kvasným tankom ale nakoniec sa vrátil opäť do srdca nášho pivovaru - do varne. Pochvaľuje si svoju prácu vďaka jej zaujímavosti, nejednotvárnosti a je hrdý, že sa môže podieľať na príprave nášho východniarskeho piva.

Ján Čerkala

Sladovnícky majster

×
Ján Čerkala
Sladovnícky majster

Ján Čerkala je sladovníckym majstrom, manažérom pivovaru Šariš a zároveň je jeho telom aj dušou. Jeho prvé kroky do pivovaru viedli po maturite, kedy začínal ako brigádnik, no pivovary mu učarovali natoľko, že po jeho chodbách a zákutiach kráča dodnes. Počas svojho pôsobenia si vyskúšal viaceré pozície - od obsluhy sušenia sladu, sladovníckeho majstra, vedúceho sladovne, vedúceho stáčania piva, vedúceho výroby až po manažéra pivovaru. Značka Šariš je pre neho symbolom Východu Slovenska a dôkazom, že podnikať a byť úspešný je možné nielen na západe krajiny. Na pive Šariš si cení vyváženú chuť, horkosť a arómu, a hlavne to, že tento nápoj spája ľudí.

Pravidlá súťaže Všeobecné podmienky | Zásady ochrany osobných údajov
Všeobecné podmienky | Zásady ochrany osobných údajov | idesnapivo